ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Mart 2013 Çarşamba 12:00

GAMEK öğrencilerinden ücretsiz saç bakımı

GAMEK öğrencilerinden ücretsiz saç bakımı


Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları(GAMEK) Kuaförlük Kursu öğrencileri, M1 Merkez AVM’de ücretsiz saç bakımı etkinliği düzenledi.

GAMEK Kuaförlük Kursu bünyesinde eğitim gören öğrenciler, alışveriş merkezinde kadınlara yönelik düzenlediği saç bakımı etkinliği ziyaretçiler tarafından ilgi odağı oldu. Sektöre yönelik deneyim kazanma amacıyla düzenlenen etkinliğe Şehit Üsteğmen Hakan Özcan, Kurbanbaba ile Cumhuriyet Gençlik ve Kültür Merkezlerinin yanı sıra Gazikent, Perilikaya, Bekirbey El Beceri Kurslarında eğitim gören öğrenciler ve öğreticiler katıldı.

Eğitim gören öğrencilerin sektöre daha iyi hazırlanmaları için çalışmalar sürdürdüklerini belirten GAMEK Genel Koordinatörü Ramazan Dündar, "Eğitim gören öğrencilerimizi seçtikleri branşta en iyi eğitimi vermek ayrıca sadece eğitimle de kalmayıp sektöre daha donanımlı giriş yapmaları için yaptığımız bu tür etkinliklerle de onları halkımızla buluşturup yeteneklerini sergileme ve sosyal olarak deneyim kazanma imkanı sağlamaktayız." dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER