ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Temmuz 2013 Çarşamba 13:57

Fethullah Gülen'in bilekleri neden sargılı?

Fethullah Gülenin bilekleri neden sargılı?

Fethullah Gülen'in son sohbet konuşmasında kolundaki sargılar dikkat çekti.


Fethullah Gülen'in son sohbeti Herkul.org'un resmi sosyal medya hesabı Herkul_Nagme'den "347. Nağme: Müşfik Peygamber'in Ümmeti de Şefkatli Olmalı!.." başlığıyla paylaşıldı. Aynı nağmede Gülen'in bileklerindeki sargıların sebebine ilişkin açıklama da yer aldı.

ÖNCE SOL KOLUNDA VARDI

Gülen'in, Türkçe Olimpiyatları'nı evinde izlediği görüntüler medyaya yansıdığında dikkat çeken bir ayrıntıda yalnızca sol kolunun sargılı olmasıydı. Gülen'in bileklerindeki rahatsızlığın, bir ay içerisinde biraz arttığı ve sağ kolunda da başladığı yeni fotoğraflardan anlaşılıyor.

İşte yalnızca sol kolunun sargılı olduğu fotoğraflar;


İşte Gülen'in bileklerindeki sargı ile ilgili yapılan açıklama;

"Kıymetli arkadaşlar,

Son videolarda muhterem Hocaefendi'nin iki bileğinde de sargı olduğunu görüyorsunuz. Hocamız uzun zamandır bileklerinde ağrı ve sancı hissediyordu. Her iki bilekte tendon kılıfı sıkışması olduğu teşhis edildi. İki gün önce hastaneye gitmeye ihtiyaç bırakmadan uzman iki doktor küçük bir müdahalede bulundular. Elhamdulillah, tedavi süreci istendiği gibi devam ediyor. Merak/endişe edilecek bir hal söz konusu olmamakla birlikte her türlü rahatsızlığa karşı şifa dualarınızı diliyoruz." 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER