ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Nisan 2013 Perşembe 22:34

Fethiye'de lisenin ek binasında çıkan yangın


Milli Eğitim Müdürü Zekeriya Çınar, Fethiye'de bir lisenin ek binasında çıkan yangınla ilgili, ''Yangında ek binadaki kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, iki yönetici odası ve 8 derslik içerisinde bulunan tüm eşyalarla birlikte kullanılamaz duruma gelmiştir. Okulda 2 gün eğitime ara verildi'' dedi.
     Çınar, yazılı açıklamasında, Karaçulha beldesindeki Karaçulha Çok Programlı Lisesinin kullanımı için 2008 yılında yapılan çelik çerçeveli modüler taşınabilir okul inşaatının iki blok halinde kurulduğunu hatırlattı.
     B blokta enerji taşıyan elektrik tellerinin rüzgar nedeniyle birbirine değmesinden dolayı yangın çıktığını belirten Çınar,''Yangında ek binadaki kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, iki yönetici odası ve 8 derslik içerisinde bulunan tüm eşyalarla birlikte kullanılamaz duruma gelmiştir. Okulda 2 gün eğitime ara verildi'' ifadelerini kullandı.
     Çınar, yangında öğretmen ya da öğrencilerden yaralanan olmadığını, konuyla ilgili kurumlarca düzenlenecek raporun tamamlanmasından sonra tekrar bilgi verileceğini kaydetti.

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER