ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Nisan 2013 Pazar 19:43

Ferdi Tayfur'a, Adana'da yoğun ilgi

Ferdi Tayfura, Adanada yoğun ilgi


Ünlü sanatçı Ferdi Tayfur, Adana’da yeğeninin kuaför salonunun açılışına katıldı. Hayranlarının yoğun ilgisi gösterdiği Tayfur, ezilmekten son anda kurtuldu.

Optimum Outlet Adana AVM’deki açılışta hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Tayfur, kısa bir teşekkür konuşması yaptı. Daha sonra kırmızı kurdelayı kesen Tayfur, içeriye geçerek çalışanlarla tokalaştı. Tayfur burada bir sürprizle de karşılaştı. Bir vatandaş, Ferdi Tayfur isimli çocuğunun kimliğini Tayfur’a gösterdi. Daha sonra vatandaşların yanına geçerek hal hatır sordu. Burada kendisine yoğun ilgi gösterilen Tayfur birkaç hayranını içeriye alarak hatıra fotoğrafı çektirdi. Tayfur daha sonra aynı ismi taşıyan Ferdi Tayfur isimli çocuğu kucağına alarak poz verdi.

Tayfur şuanda kitaba ağırlık verdiğinin altını çizerek, "Bir Zamanlar Ağaçtım adlı üçüncü kitabım çıktı. Dördüncüyü, beşinciyi düşünüyorum. Sağlığımla uğraşıyorum." ifadelerini kullandı. Tayfur daha sonra yoğun güvenlik önlemleri altında kuaförden çıktı. Bu esnada hayranlarının sevgi gösterileri altında ezilme tehlikesi atlatan Tayfur, servis kapısından güçlükle dışarı çıkarıldı. Bazı hayranlarının ise ağladığı görüldü.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER