ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Mayıs 2013 Pazar 19:00

Farklı illerden gelen 32 genç, Vali Özçimen'i ziyaret etti

Farklı illerden gelen 32 genç, Vali Özçimeni ziyaret etti


Bolu Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü ile Bolu Eğitimi Sevenler Derneği işbirliğinde hazırlanan ve İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı tarafından desteklenen 'Kardeşlik İçin El Ele Projesi' kapsamında Diyarbakır, Mardin ve Şanlıurfa'dan Bolu'ya gelen 32 genç, Vali İbrahim Özçimen'i ziyaret etti.

    Ziyarete Bolu İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürü Gürbüz Yavuz, Şanlıurfa İl Sosyal Etüt Proje Müdürü Abdülkadir Aykut, Grup Lideri Öğretmen Süleyman Ürkmez ve öğrenciler katıldı.

    Bolu İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürü Gürbüz Yavuz, Vali İbrahim Özçimen'e Kardeşlik İçin El Ele Projesi hakkında bilgiler aktardı. Öğrencileri Bolu'da ağırlamaktan memnun olduğunu dile getiren Vali Özçimen, "Bolu'ya geldiğiniz için teşekkür ederim. İnşallah çok memnun kalacaksınız. Çok güzel bir il. Dünyanın nadide yerlerinden birisi." dedi. Vali Özçimen, ziyaretine gelen gençlere tavsiyelerde bulunarak tüm kötülüklerden korunmanın yolunun eğitim olduğunu söyledi.

    'Kardeşlik İçin El Ele Projesi' kapsamında Bolu'ya gelen gençlere ziyaret anısına içinde Bolu'nun tanıtıcı dokümanlarının bulunduğu çantalardan hediye eden Özçimen, gençlerle valilik girişinde hatıra fotoğrafı çektirdi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER