ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Sisli
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Ocak 2013 Cuma 17:20

Facebook'ta kayak tatili kazanın


 İş Bankası'nın üniversite öğrencilerine özel kredi kartı İş'te Üniversiteli'nin ''Facebook/isteuniversiteli'' sayfasındaki kampanyaya katılan üniversiteli gençler, Uludağ'da 4 gecelik kayak tatiliyle Snowist heyecanına ortak olma fırsatı bulacak.
    
İş Bankası açıklamasına göre, İş'te Üniversiteli, 9 Şubat ve 28 Şubat 2013 tarihlerinde Uludağ Alkoçlar pistinde gerçekleştirilecek olan Snowist İstanbul Üniversiteleri Kayak ve Snowboard Ligi'ne sponsor oldu.
    
Kayakseverlerin tatil şansını yakalamak için 18 Ocak - 8 Şubat 2013 tarihleri arasında İş'te Üniversiteli Facebook sayfasını beğenmeleri yeterli.
    
Facebook/isteuniversiteli sayfasını beğenip ''Tatil onsuz olmaz'' dediği arkadaşı ile birlikte bir fotoğrafını yükleyen ve ''Neden tatil onsuz olmaz-'' sorusunu yanıtlayan İş'te Üniversiteli kredi kartı sahipleri ve İş'te Üniversiteli kredi kartı başvurusunda bulunanlar kampanyaya katılabiliyor.
    
Kampanyaya katılanlar arasından, seçici kurulun belirleyeceği 20 İş'te Üniversiteli kredi kartı sahibine bir arkadaşı ile birlikte 27 Şubat - 3 Mart 2012 tarihleri arasında 4 gece 5 gün konaklamalı ve İstanbul-Uludağ ulaşım dahil Uludağ tatili hediye ediliyor.
    
Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından da desteklenen etkinlikte üniversiteli genç kayakçıların şampiyona heyecanı, İş'te Üniversiteli sponsorluğunda 1-2 Mart tarihlerinde düzenlenecek Türkiye Üniversitelerarası Kayak ve Snowboard Şampiyonası ile devam edecek.
    
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER