ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL27°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Temmuz 2013 Çarşamba 11:49

EXPO Genel Sekreteri Gülay, tanıtım turunda


EXPO 2016 Genel Sekreteri Selami Gülay, EXPO’yu tanıtmak ve anlatmak için Antalya protokolünü ziyaret etmeye devam ediyor.

    Türkiye’nin ilk EXPO’sunun yapılacağı EXPO 2016 konusundaki tüm çalışmalar hakkında şehirdeki protokolü tek tek ziyaret eden EXPO 2016 Genel Sekreteri Gülay, Kepez ve Döşemealtı Kaymakamı ile Döşemealtı Belediye Başkanı’nı ziyaret etti.

    Ziyaretlerde karşılıklı olarak çalışmalar konusunda fikir alış verişinde bulunuldu. EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Selami Gülay ve beraberindeki yöneticilerin ilk ziyareti Konyaaltı Kaymakamı Bayram Yılmaz’a oldu. Yılmaz’a EXPO’daki son çalışmaları aktaran Gülay, verilen destek için teşekkür etti. Kaymakam Yılmaz, EXPO 2016’nın Antalya için şans olduğunu tekrarlarken elinden geleni yapacağını söyledi.

    Daha sonraki ziyaret Kepez Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit’e oldu. Özyiğit, EXPO 2016’nın kentin tamamına büyük yarar sağlayacağı düşüncesinde olduğunu belirterek çalışmalar konusunda ekibi tebrik etti.

    Kepez’in ardından Döşemealtı’na geçen EXPO 2016 heyeti, Kaymakam Mehmet Aygül’ü ziyaret ederek EXPO süreciyle ilgili bilgi verdi. EXPO 2016 ekibini medyadan takip ettiklerini ve çalışmalar konusunda destek verdiklerini söyleyen Aygül, “EXPO bu kentin göz bebeği olacak.” dedi.

    EXPO Konseyi üyesi olan Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun, kendilerini ziyaret eden Genel Sekreter Gülay ve beraberindeki yöneticilere EXPO 2016 konusunda her türlü desteğe hazır olduğunu iletti. Selami Gülay, ziyaretler sırasında kendilerine her yönden destek veren kent yöneticilerine üzerinde sembol çiçek ‘şakayık’ motifi olan ipek kozası ve EXPO flaması hediye etti. Genel Sekreter Gülay kent yöneticilerine ziyaretlerin devam edeceğini, çalışmalarla ilgili detaylı bilgi aktarımının aralıksız süreceğini ifade etti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER