ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL16°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 01 Mart 2013 Cuma 14:01

Evlilik şenliği başladı

Evlilik şenliği başladı


Bursa Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden BURFAŞ tarafından düzenlenen evlilik şenliği törenle başladı. İki gün sürecek şenlik, evlilik hazırlığı yapan gençler ve aileleri için önemli bir kılavuz niteliği taşıyor.

Düğün sezonu öncesi evlenecek çiftlere yol göstermek amacıyla düzenlenen şenlik Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi (AKKM) fuaye alanında ziyaretçilere kapılarını açtı. Evlenme hazırlığı yapanların istediklerini daha kolay bir şekilde bulmaya yardımcı olacak şenlikte 41 firma ürün ve hizmetlerini tanıtıyor. Şenlikte gelinlik, damatlık, abiye, davetiye, nikâh şekeri gibi ürünlerin yanı sıra firmaların çeşitli hizmetleri de ziyaretçilere tanıtılıyor.

Şenliğin açılış töreninde konuşan Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Atilla Övünç, organizasyonun evlilik hazırlığına başlamış birçok çifte yardımcı olacağını söyledi.

'Ömür boyu aşk' isimli eseri ve radyo programıyla tanınan yazar Cemil Tokpınar, cumartesi gençlere evlilikteki mutluluğun sırlarını anlatacak. Şenliğin son günü olan pazar günü de Elif Ece Uzun, Simge Tertemiz, Başak Emre, Sevil Uyar gibi ünlü isimlerin de yer alacağı defile yapılacak.

Şenliğin açılış kurdelesini kesen AK Parti Bursa Milletvekili Tülin Erkal Kara evlilik müessesinin önemli bir kurum olduğunu belirterek, şenliğin yeni evlenecek çiftlere yol göstereceğini kaydetti. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER