ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL28°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Nisan 2013 Pazartesi 17:36

Etimesgut’a ikinci yüzme havuzu


Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, halkı bilgilendirmek için düzenlenen toplantıda, belediye çalışmalarını anlattı.

Demirel, Eryaman Aile Yaşam ve Eğitim Merkezi’ni Haziran ayında açarak, ilçeye ikinci kapalı yüzme havuzunu yapacaklarını söyledi. Etimesgut’un her yönüyle büyüyen ve gelişen bir ilçe olduğunu belirten Demirel, kaynakların aynı oranda büyümediğini, ancak buna rağmen çok çalışarak kısıtlı imkan ve kaynaklarla Etimesgut’a bir çok yeni yatırım yaptıklarını ve en iyi hizmeti sunduklarını söyledi.

Başkan Demirel, inşasını tamamladıkları Eryaman Aile Yaşam ve Eğitim Merkezi ile ikinci bir yüzme havuzunu ilçeye kazandıracaklarını belirterek, "Üyesi olduğunuz bir havuzumuz var. Şimdi ikincisini de Haziran ayı içinde hizmete açacağız. Bu tesisimizde yalnız yarı olimpik havuz yok; aynı zamanda etiSEM eğitim ve kurs alanları, Fin hamamı, Türk hamamı, sguash, bovling ve fitness salonları, güzellik merkezi, teraslı düğün ve toplantı salonu, kapalı spor alanları ile sosyal ve kültürel birçok donatı hizmet verecektir." diye konuştu.

Demirel, üyelerin Etimesgut ve belediyeyle ilgili sorularını da cevapladı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER