ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Sisli
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Haziran 2013 Perşembe 17:10

ETB yönetimi Vali Altıparnmak'ı ziyaret etti


Erzurum Ticaret Borsası (ETB) Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Hakkı Hınıslıoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri, Vali Ahmet Altıparmak'a 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

ETB Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Hınıslıoğlu ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri Kemal Aras, Sevgi Yılmaz, İbrahim Turan ve İbrahim Mutlu, Zihni Durakoğlu ile Meclis Başkanı Mehmet Akgün, Vali Ahmet Altıparmak'ı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Vali Ahmet Altıparmak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, borsanın çalışmaları, Erzurum ekonomisi ile Erzurum Ticaret Borsası’nın yürüttüğü Tarım ve Hayvancılık projeleri hakkında Yönetim Kurulu Başkanı İ.Hakkı Hınıslıoğlu’ndan bilgiler aldı.

Erzurum'da görev yapmanın kendisini mutlu ettiğini ifade eden Vali Altıparmak, Erzurum'a en iyi hizmeti yapmak için ildeki bütün kamu kurum ve kuruluşlarıyla olduğu gibi sivil toplum kuruluşlarıyla da koordineli bir şekilde faydalı çalışmalar yapmanın en başlı amaçları olduğunu vurguladı.

ETB Yönetim Kurulu Başkanı Hınıslıoğlu ise Erzurum'un kalkınması ve gelişmesi noktasında geçmişte yapılan çalışmaların artarak devam edeceğini, Erzurum ve bölge için yapılan yatırımların ve çalışmaların her zaman destekçisi olacaklarını ifade etti. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER