ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Yağmur
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Aralık 2013 Pazartesi 18:27

Esnaf sorunlarını bu toplantılarda dile getiriyor


Kayseri Oto Sanatkarlar Odası Başkanı Şeyhi Odakır, oda üyelerine yönelik olarak bilgilendirme toplantısı yaptıklarını ve bu toplantılar sayesinde üyelerin sorunlarını dinleyerek çözüm yollarının bulunmasına katkı sağladıklarını söyledi.

Oto Sanatkarlar Odası Hizmet Binası toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda göreve geldikleri 2 yıl içerisinde oto sanatkarlara yönelik olarak gerçekleştirdikleri faaliyetler ve icraatlar hakkında bilgiler veren Şeyhi Odakır, "Üyelerimiz ile sürekli istişare içerisindeyiz ve bu konuyu çok önemsiyoruz. Onlarla her zaman görüş alışverişinde bulunarak, yapılması gerekenler hakkında görüşlerini alıyoruz. 2 yıl içerisinde hem şehrimizde hem de odamızda çok büyük değişimler oldu. TOKİ ile yapılacak olan konutlarımız ve yeni sanayi sitelerimiz bunların en önemli olanları olarak göze batmaktadır. Bu yapılan çalışmalarımız Türkiye’de birçok İlimizde örnek olarak gösterilmektedir. Esnaflarımızın daha iyi şartlarda hizmet vermesi kadar, vatandaşlarımızın da sanayimizden daha güzel hizmeti alması en büyük hedefimizdir. Yönetim olarak, daha iyiyi, daha güzeli nasıl yaparız, daha farklı nasıl olabiliriz bunun gayreti içerisindeyiz." dedi.

Şu ana kadar 12 farklı meslek grubu ile yapılan istişare toplantısında üyelerin kendi meslek gruplarında olan sorunlar ve sıkıntıları dile getirdiklerini ve çözüm yollarını bulmak için çalıştıklarını ifade eden Başkan Odakır, "Bütün bu hizmetleri yaparken Enerji ve Tabii kaynaklar bakanımız Taner Yıldız, Milletvekillerimiz, Valimiz, gerek Büyükşehir ve ilçe Metropol Belediye Başkanlarımızın bize olan desteğini unutmuyor ve hepsine teşekkür ediyoruz." diye konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER