ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 19 Ağustos 2013 Pazartesi 14:23

Esmer, Erzurum'dan ayrıldı

Esmer, Erzurumdan ayrıldı


Son Kaymakamlar Kararnamesi'yle Ordu'nun Altınordu Kaymakamlığı görevine ataması yapılan Erzurum merkez ilçe Palandöken Kaymakamı Şenol Esmer, protokol, bürokrat ve vatandaşlar tarafından uğurlandı.

    Erzurum'un sevilen renkli simalarından Palandöken Kaymakamı Şenol Esmer, yeni görev yerine gitti. Vali Yardımcısı Naci Aktaş, Yakutiye Kaymakamı Ahmet Katırcı, İlçe Müftüsü Mustafa Baytar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Özer ile çok sayıda bürokrat ve vatandaş Kaymakam Esmer'i uğurladı. Kaymakamlık çalışanlarından bazı bayanların gözyaşı dökmesi dikkat çekti. Erzurum'a hizmet etmekten dolayı mutlu olduğunu ve güzel hatıralarla ayrıldığını belirten Kaymakam Esmer, "Erzurum'a hakkım helal olsun. Erzurumlu bize sahip çıktı. 3 yıl kalacağımı hesap ederken, kızımın eğitim durumu nedeniyle 5 yıl kaldık. 5 güzel yıl Erzurum'da geçirdim. Erzurumluların Ordu'da bir hemşehrisi olduğunu bilmesini istiyorum." diye konuştu.

Daha sonra kurum çalışanları ile tek tek helalleşen Kaymakam Esmer, "Vatandaşa en güzel şekilde hizmet edin. İlkeli olun. Empati yapın. İşinizi, ülkenizi ve hizmet ettiğiniz vatandaşı çok sevin. Çünkü her şeyin başı sevmek" tavsiyesinde bulundu.

    Kaymakamlık binası önünde toplu hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Kaymakam Esmer makam aracıyla Erzurum'dan ayrıldı. 
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER