ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Temmuz 2013 Çarşamba 12:29

Eskişehir'de 20 kilo kubar esrar maddesi ele geçirildi

Eskişehirde 20 kilo kubar esrar maddesi ele geçirildi


Eskişehir’de polis tarafından düzenlenen iki ayrı operasyonda, 20 kilo 258 gram kubar esrar maddesi ile 271 kök hint keneviri ele geçirilirken, olayla ilgili 2 kişi gözaltına alındı.

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi Narkotik Büro ekipleri, uyuşturucu ile mücadele kapsamında yaptıkları çalışmalar kapsamında, il merkezinde şüpheli gördükleri bir otoyu takibe aldı. C.K.'nin (29) kullandığı otomobili durdurarak arama yapan Narkotik ekipleri, otomobilin farklı yerlerine gizlenmiş 20 kilo 258 gram kubar esrar maddesi ele geçirdi. Polis, esrar maddesine el koyarken, otomobilin sürücüsü C.K.’yi de gözaltına aldı.

Narkotik ekipleri ikinci operasyonu ise M.E. (29) adlı şahsın evine gerçekleştirdi. M.E.’nin evinin bahçesinde hint keneviri ekili olduğunu belirleyen Narkotik ekipleri, söz konusu eve operasyon gerçekleştirdi. Polis, evin bahçesinde izinsiz olarak ekili 271 kök hint keneviri ele geçirdi. Evin sahibi M.E. gözaltına alınarak hakkında yasal işlem başlatıldı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER