ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Mayıs 2013 Salı 16:56

Eskişehir pazarlarında tek tip kıyafet dönemi

Eskişehir pazarlarında tek tip kıyafet dönemi


Odunpazarı Belediyesi pazar yerlerinde tek tip kıyafet uygulaması kapsamında pazarcı esnafına tişört dağıttı. Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından takibi yapılacak olan uygulamayla, semt pazarlarında satış yapan esnaf tek tip kıyafet giyecek ve tanıtıcı kartlarını takacak. Vatandaşlarda, esnafların yakalarında bulunan kimlik kartları ve tezgah üzerinde bulunacak ürün bilgi kartlarıyla, karşılaştıkları olumsuz durumlarda hangi ürünü kimden aldığı konusunda bilgi sahibi olacak.

Odunpazarı Belediyesi, Emek Mahallesi Kapalı Pazar Yeri'nde başlattığı uygulama ile pazarcı esnafına tek tip iş kıyafetlerini verdi. Odunpazarı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından hazırlanan uygulama kapsamında semt pazarlarında satış yapan esnaf müşteri ile ilişkiler kapsamında bilgilendirildi. Esnaf pazarlarda tek tip kıyafet giyecek ve tanıtıcı kartlarını takacak.

Odunpazarı Belediyesi Zabıta Müdürü Ufuk Sivaslıoğlu, Eskişehir Yaş Sebzeciler Meyveciler Balıkçılar Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Naci Şahin, Eskişehir Tuhafiyeciler ve İşportacılar Odası Başkanı Ali Safa Şen’in de incelemelerde bulunduğu pazarda konuşan Ali Safa Şen ve Naci Şahin, Odunpazarı Belediyesi ile yapılan ortak yapılan bu uygulamayla vatandaşlarımızın pazarcı esnafını daha iyi tanıyacağını, tanıtım kartlarıyla aldıkları malların cinsini, fiyatını rahatlıkla görebileceklerini ifade etti.

Odunpazarı Belediyesi Zabıta Müdürü Ufuk Sivaslıoğu da yaptığı açıklamada, Eskişehir Yaş Sebzeciler Meyveciler Balıkçılar Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Naci Şahin ve Eskişehir Tuhafiyeciler ve İşportacılar Odası Başkanı Ali Safa Şen’e verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER