SON DAKİKA :
İSTANBUL17°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Kasım 2014 Perşembe 14:04

Eski istihbarat müdürüne gözaltı

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/eski-istihbarat-mudurune-gozalti-1483526-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/eski-istihbarat-mudurune-gozalti-1483526-622x360.jpg
Eski istihbarat müdürüne gözaltı

Gök’ün daha önce Kilis’te İstihbarat Şube Müdürü olarak görev yaptığı öğrenildi.


Kilis Cumhuriyet Başsavcılığı’nın “usulsüz dinlemelerle” ilgili soruşturması çerçevesinde düzenlenen operasyonda Diyarbakır Ali Gaffar Okkan Polis Meslek Yüksekokulu’nda görevli öğretim elemanı Kenan Gök gözaltına alındı. 

Kilis Cumhuriyet Başsavcılığı’nca, “usulsüz dinmelerle” ilgili başlatılan soruşturma çerçevesinde, Diyarbakır’daki Ali Gaffar Okkan Polis Meslek ve Yüksekokulu’nda görevli öğretim elamanı Kenan Gök gözaltına alındı. Evinde gözaltına alınan Gök, ifadesi alınmak üzere Kilis Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Öte yandan Gök’ün, 2007-2013 yılları arasında Kilis Emniyet Müdürlüğü’nde İstihbarat Şube Müdürü olarak görev yaptığı bildirildi. 17 Aralık operasyonunun hemen ardından görevden alınan Gök, Ali Gaffar Okkan Polis Meslek ve Yüksekokulu’na atanmıştı.

 

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Ölü sayısı 25’e yükseldi

SONRAKİ HABER

Kaçırılan kadın araçtan atladı

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.