ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Nisan 2013 Salı 15:45

Eşinin öldüğünü komşularından öğrendi


 Adana'da, bir bacağı kesik olan ve hastalığı nedeniyle yatalak olan yaşlı adam, eşinin hayatını kaybettiğini komşularından öğrendi.
     Merkez Yüreğir ilçesine bağlı Levent Mahallesi'nde oturan Şemşi Demir (71) ve damar tıkanıklığı nedeniyle sol bacağı diz altından kesilen eşi Mehmet Ali Demir (72) çiftinden haber alamayan komşuları, pencerenin demir parmaklıklarını kırarak eve girdi.
     Şemşi Demir'in hareketsiz yattığını gören komşuları, durumu polise bildirdi. Olanlardan habersiz diğer odada yatan Mehmet Ali Demir de balkona çıkarıldı.
     Eve gelen polis ekipleri ve sağlık görevlileri yaşlı kadının hayatını kaybettiğini belirledi. Mehmet Ali Demir, eşinin vefatını komşuları ve yakınlarından öğrendi.
     Yaşlı çiftin oğulları Oğuz Demir, gazetecilere yaptığı açıklamada, şeker hastası olan ve damar tıkanıklığı nedeniyle sol bacağı diz altından kesilen babasına annesinin baktığını belirtti.
     Demir, "Akşam annemle görüştüm, yatacağını söyledi. Sabah komşular balkon kapısının açılmadığını görmüşler. Babam da diğer odada yattığı için farkında olmamış. Zaten annem kaldırana kadar babam kalkamazdı" dedi.
     Rahatsızlanarak yaşamını yitirdiği öğrenilen Şemşi Demir'in cesedi hastane morguna kaldırıldı.
    
   

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER