ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Sisli
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Haziran 2013 Salı 14:44

Eşini silahla başından vuran koca adliyede


 İzmir'in Karabağlar ilçesinde eşini kafasından silahla vurarak öldüren İbrahim İ. (59) adliyeye sevk edildi. Olayın ardından, cinayetin işlendiği yere kefen parası bıraktığına dair not bırakanzanlı İbrahim İ., gazetecilerin sorusu üzerine pişman olduğunu söyledi.

Geçtiğimiz pazar gecesi Zaim Ağa Caddesi 55 numarada meydana gelen olayda, Fatma İ. (57) evde kafasından silahla vurularak öldürülmüş olarak bulunmuştu. Mahalle sakinleri, Fatma İ.'nin bir yıl önce boşandığı fakat daha sonra tekrar biraraya geldiği kocası İbrahim İ. (59) ile sık sık tartıştığını öne sürdü. Cinayet sonrası kayıplara karışan ve cinayet şüphelisi olarak aranan İbrahim İ., Buca ilçesinde dün gece yakalanarak gözaltına alındı. Kredi çekerek ev alan eşlerin zamanla ödemede sorun yaşamaları üzerine evi sattıkları, boçlarını kapattıktan sonra ise kalan para yüzünden tartıştıkları öğrenildi.

Emniyette işlemleri tamamlanan zanlı koca İbrahim İ., adliyeye sevk edildi. Bu sırada gazetecilerin 'pişman mısın?' sorusuna İbrahim İ. pişmanım cevabını verdi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER