ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL16°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Kasım 2014 Cumartesi 10:13

Eşinden Başbakan Davutoğlu'na büyük jest

Eşinden Başbakan Davutoğluna büyük jest

Başbakan Ahmet Davutoğlu ile birlikte Bursa’ya gelen eşi Sare Davutoğlu, Koza Han’dan alışveriş yaptı.


Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun eşi Sare Davutoğlu, bakanların ve büyükşehir belediye başkanlarının eşleri Bursa’yı gezerek alışveriş yaptı. Sare Davutoğlu, Başbakan Ahmet Davutoğlu’na ipekten kaşkol satın aldı.

Büyükşehir belediyesi başkanlarının ve bakanların eşleri, Sare Davutoğlu’nu bir otelde karşıladı. Ardından yemekli toplantı yapan Sare Davutoğlu, daha sonra Başbakan Davutoğlu ile birlikte toplu açılış programına katıldı. Otelden ayrılan Davutoğlu, Merinos AKKM’de yapılan Göç Müzesi’nin açılışına katıdı. Açılıştan sonra Bursa Valisi Münir Karalolu’nun eşi Büyükşehir Belediyesi Başkanı Recep Altepe’nin eşi başta olmak üzere bakan eşleri ile birlikte Tarihi Kozahan’ı gezdi. Davutoğlu, yetkililerden tarihi hanla ilgili bilgi alarak ipek satan mağazaları gezmeye devam etti.

Davutoğlu, eşi Başbakan Ahmet Davutoğlu’na ipekten kaşkol satın alırken kendine de ipekten yapılmış bir masa örtüsü satın almayı ihmal etmedi. Yanına gelen iki bayan Davutoğlu’na çiçek hediye etti ve hatıra fotoğrafı çektirdi. Tarihi Kozahan’dan çıkan Davutoğlu, yatsı namazını Ulucamii’de kıldı. Son olarak Davutoğlu Birlik Vakfı’nı ziyaret etti.KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER