ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL17°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Haziran 2013 Salı 14:02

ESİDEF, Vali Toprak’ı ziyaret etti

ESİDEF, Vali Toprakı ziyaret etti


Ege ve Batı Akdeniz Sanayici ve İşadamları Federasyonu (ESİDEF) Yönetim Kurulu üyeleri, Diyarbakır’dan İzmir’e atanan Vali Mustafa Toprak’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Toprak, ESİDEF gibi iş dünyası sivil toplum kuruluşlarının şehrin kalkınmasında ve büyümesinde önemli roller üstlendiğini söyledi. Bu nedenle her zaman sivil toplum kuruluşlarına destek olduğunu ve önünü açtığını ifade eden Toprak, “İzmir tahmin ettiğimden daha da sıcak insanları, hoşgörülü ve misafirperver halkı ile beni çok kısa zamanda benimsedi. Gelir gelmez yoğun bir tempo ile başladık. Şehrin refahı ve huzuru için gece gündüz demeden çalışacağız.’’ diye konuştu.

ESİDEF Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özkara da, “Diyarbakır'dan da başarılı çalışmaları ile tanıdığımız valimizi ilimizde görmek ve birlikte çalışmak bizler için sevindirici. Eski valimizin halkın gönlünde kazandığı sevgi ve samimiyeti, yeni valimiz de kısa sürede kazanacaktır. Ülkemiz için üreten ve istihdam sağlayan ESİDEF üyelerine açacağı kapılar ve önlerinde oluşturacağı vizyonla beraber Sayın Valimiz ile uyumlu bir çalışma içerisinde olacağımızı ümit ediyorum. ESİDEF ailesi olarak bizi makamında ağırlama nezaketinde bulunan sayın valimize çok teşekkür ediyorum.” dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER