ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Ağustos 2013 Çarşamba 15:52

Eşi tarafından dövülerek öldürülen genç kadın toprağa verildi

Eşi tarafından dövülerek öldürülen genç kadın toprağa verildi


 Erzincan’da eşi Naim A. tarafından evde dövülerek öldürülen Eda A.'nın cenazesi, Camii Kebir’de kılınan cenaze namazının ardından, kent merkezine 15 kilometre mesafedeki Değirmenli köyünde toprağa verildi.

Olay önceki gün Yunus Emre Mahallesi 1+1 Sosyal Konutlar'da meydana gelmişti. Günü birlik işlerde çalışan Naim A., 3 yıllık eşi Eda A.’yı kendisine güldüğü için döverek öldürmüştü. Çiftçin 3 yılık evlilikleri süresi içerisinde ara sıra tartıştıkları ve son bir ay içerisinde de yine aynı şekilde tartışmaların yaşandığını öğrenildi. Naim A. polise verdiği ilk ifadesinde, olay günü eve geldiğinde eşinin kendisine güldüğünü ve bunu hazmedemeyerek eşini dövdüğünü söylemişti.

Eşi tarafından dövülerek öldürülen Eda A.’nın cenazesi Trabzon Adli Tıp Kurumu'nda yapılan otopsinin ardından Erzincan’a getirildi. Camii Kebir’de öğle vaktinde kılınan cenaze namazının ardından Eda A.’nın cenazesi, Değirmenli köyde toprağa verildi. Cenaze törenine Eda A.'nın babası Harun Ketçi ve akrabaları da katıldı.

Öte yandan, eşini döverek öldüren Naim A., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Erzincan Kapalı Cezaevi'ne gönderildi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER