ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Mayıs 2013 Pazartesi 12:22

Esenyurtlu girişimciler sertifikalarını aldı


Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) ile Esenyurt Esnaflar Derneği’nden eğitim alan genç girişimcilere sertifikaları takdim edildi.

Esenyurt TAY Bilim Koleji Konferans Salonu’nda düzenlenen programa, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülkadir Aksu, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, AK Parti Esenyurt İlçe Başkanı Şenay Değer, KOSGEB İstanbul Şube Müdürü Hüseyin Kılıç, Esenyurt Esnaflar Derneği Başkanı Gürsel Doğan çok sayıda davetli ve sertifikaya hak kazanan girişimci vatandaşlar katıldı.

Esenyurt ‘ta esnaflara yönelik yapılan çalışmaların gösterildiği sinevizyonun ardından Gürsel Doğan açılış konuşması yaptı. Doğan, Esenyurt ’ta büyük hizmet ve yatırımlar gerçekleştiren Necmi Kadıoğlu’nun esnafları yalnız bırakmadığını ve sürekli destek olduğunu ifade etti. Gürsel Doğan böyle bir çalışmanın hazırlanmasında emeği geçen herkese ve programa katılan Abdülkadir Aksu’ya teşekkür etti. Konuşma yapan Abdülkadir Aksu da "Bugün siz değerli Esenyurtlu genç girişimcilerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duydum. KOSGEB ve Esnaflar Derneği sizlere önemli bir hizmet sunmuştur. Bizler sadece esnafa değil, her kesime, her birime önem veren, destek sağlayan bir yönetim anlayışındayız. Bu sebeple sizlere sertifika vermekle kalmıyor, bu eğitimle öğrendiklerinizi emeğe ve ekmeğe dönüştürmek için de gereken desteği sağlayacağız. Necmi Kadıoğlu’nun da bu kapsamdaki titiz çalışmalarını yürekten kutluyorum. Hepinize istihdam ve girişimcilik yolunda başarılar dilerim." ifadelerini kullandı. Abdülkadir Aksu ayrıca, sertifika alan girişimcilerin hizmete açacakları işletmeleri de ziyaret edeceğini belirtti.

Program, Abdülkadir Aksu, Necmi Kadıoğlu ve Şenay Değer tarafından verilen sertifikalardan sonra sona erdi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER