ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Kasım 2013 Pazar 14:26

Eroğlu, GAMEP ödül törenine katılacak


Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti(KKTC) Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, Gaziantep Medya Platformu Derneği’nin(GAMEP) davetlisi olarak Gaziantep’e geliyor. Üç gün süreyle Gaziantep’te kalacak olan Cumhurbaşkanı Eroğlu, GAMEP ödül töreninin yanı sıra şehirde çeşitli ziyaretlerde ve incelemeler de bulunacak.

GAMEP ve Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) işbirliğiyle düzenlenecek olan "Bölgesel ve Uluslararası Markalar” ödül törenin bu yıl ki onur konuğu KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu olacak. 22 Kasım 2013 tarihinde Gaziantep'e gelmesi beklenen KKTC Cumhurbaşkanı Eroğlu, 23 Kasım Cumartesi günü gerçekleştireceği resmi ziyaretlerin ardından Şehitkamil Kongre ve Kültür Merkezinde saat 13.30'da düzenlenecek olan GAMEP Ödül törenine katılacak. Bölgesel ve uluslararası çok firmanın bir araya geleceği törende konuşma yapacak olan Eroğlu, bazı markalara da ödüllerini verecek.

Dünya markaları bu topraklardan çikacak temasıyla bu yıl ikincisi düzenlenecek olan "Bölgesel ve Uluslararası Markalar" ödül törenine KKTC Cumhurbaşkanı’nın katılacağını açıklayan GAMEP Başkanı Nazmi Özkoyuncu, "KKTC Cumhurbaşkanı Sayın Eroğlu 23 Kasım da ödül törenimize katılmak için Gaziantep'e gelecek." dedi.

Gaziantep’in bu yıl bölgesel çapta büyük bir törene ev sahipliği yapacağını belirten Özkoyuncu, "Ödül törenimize Gaziantep’in yanı sıra 17 farklı ilden uluslararası birçok firmada katılım gösterecek." şeklinde açıklamalrda bulundu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER