ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL29°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Şubat 2014 Salı 14:37

Erimez Yurdu, takdir aldı

Erimez Yurdu, takdir aldı


Sakarya Akyazı ilçesinde faaliyet gösteren, çeşitli okullarda okuyan Hacı Kemal Erimez Yurdu öğrencilerinin 45 teşekkür, 18 takdir alması, sivil toplum örgütleri ve velilerce ödüllendirildi. Yurdun başarısı ilçede sevinçle karşılandı.

Akyazı’nın dışarı açılan kapısı ‘Hacı Kemal Erimez Yurdu ’ olduğunu vurgulayan Yurt Müdürü İlhan Dinç, ”Yurt öğrencilerimiz almış olukları, 45 teşekkür ve 18 takdir belgesiyle mutluluğumuz katlandı. Dershanenin yapmış olduğu seviye belirleme sınavlarında Ömer Faruk Yazıcıoğlu 11.sınıf birincisi, Ömer Acar 10.sınıf ikincisi, Yunus Emre Karen 9.sınıf birincisi ile yurdun çıtasını yükseltmiştir. Açıldığı günden bu yana başarılarına her yıl yenisini ekleyen, bu başarılarının altında, tecrübeli, fedakâr velilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederim.” dedi.

    Akyazı Eğitim ve Sosyal Hayatı Destekleme Derneği Başkanı Mehmet Çelik, "Açıldığı günden bu yana başarılarına her yıl yenisini ekleyen, öğrencilerimizin barınma ihtiyacının yanında, derslerinde sınav kulübün takviyesiyle, Akyazı’nın dışarı açılan kapısı Erimez Yurdu'nun tecrübeli, fedakar yöneticilerine teşekkür ederim.” diye konuştu.

Sakarya Sanayici ve Girişimci İşadamları Derneği Akyazı Şubesi Başkanı Hüseyin Kav ise "Eğitim tek başına yapılacak bir iş değildir. Bu bir ekip işidir. Bu bir gönül işidir. Özverili öğretmenleriyle bol doküman ve kaynaklarıyla öğrencilerine sınırsız imkânlar sunarak hem bireysel hem de kitlesel başarıları her yıl yaşattıklarından dolayı tebrik ederim.” şeklinde konuştu.

Akyazı FEM Dershane Müdürü Oktay Kucak da "Bu başarıyı bize tattıran, yurt ve okul öğretmenlerime, velilere çok teşekkür ederim.” dedi.

Bir ülkenin kalkınmasının sağlanması ve çağdaş medeniyetler seviyesine yükselebilmesi ancak eğitilmiş insan gücüyle mümkündür şeklinde konuşan Serhat Eğitim Kurumları Genel Müdürü Yücel Alabaş, ”Hayatın her alanında başarılı olmak, gerekli bilgilerle donanmak için çok okumak gerektiğini, başarılı olan tüm öğrencilerimizi tebrik ederim, başarıların devamını diliyorum." açıklamasında bulundu.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER