ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Haziran 2013 Perşembe 12:06

Ereğli'de Can Suyu toplantısı


Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından ekonomik sorunların görüşüleceği ‘Can Suyu Projesi’ toplantısı Vali Erol Ayyıldız’ın da katılımı ile gerçekleştirildi.

Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası yeni yönetimi, ilçede yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması ve ortak görüşün alınması için düzenlediği Can Suyu Projesi kapsamında toplantı düzenledi. Toplantıya Zonguldak Valisi Erol Ayyıldız, Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yaşar Tetiker, Meclis başkanı Faruk Yazıcı, Erdemir yetkilileri, banka müdür ve yetkilileri ile TSO yönetim kurulu üyeleri katıldı. Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Zonguldak Valisi Erol Ayyıldız Ereğli’ de yaşanan olayların ve sorunların herkesi kapsadığını belirttiği konuşmasında, "Herkes bir gemi içerisinde. Geminin su alması durumunda, geminin neresinde olunursa olsun bahane deme şansınız yok. Ereğli'de yaşayan sizlerin ve bizlerin daha ileriye gitmesi herkesin yararına olacaktır." dedi.

Vali Erol Ayyıldız’ın konuşmasından sonra söz alan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yaşar Tetiker ise konuşmasında birlikte düşünmenin çok önemli olduğunu ve en zor toplantıların para toplantıları olduğunu söyledi.

Toplantı yapılan konuşmaların ardından basına kapalı olarak devam etti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER