ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL18°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Aralık 2016 Cumartesi 10:24

Erdoğan'ın portresini çizen Gülşah'a bilgisayar hediyesi

Erdoğanın portresini çizen Gülşaha bilgisayar hediyesi

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın portresini çizerek, Twitter hesabından paylaşan Serebral Palsi hastası Gülşah'a dizüstü bilgisayar hediye etti


Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın portresini çizerek, Twitter hesabında paylaşan Serebral Palsi hastası Gülşah Yağmur Yazıcı'yı ziyaret etti.

Derince ilçesinde yaşayan Yazıcı ailesini ziyaret eden Karaosmanoğlu, baba Şenol ve anne Sebahat Yazıcı ile görüştü.

Karaosmanoğlu, kendisine diğer çizimlerini de gösteren Gülşah'ı tebrik ederek, dizüstü bilgisayar hediye etti.

Kentteki engelli gençleri fırsat buldukça ziyaret ettiğini, Gülşah'ın onlardan biri olduğunu belirten Karaosmanğlu, "Bu kardeşlerimizi Allah'ın bir lütfu olarak görüyoruz. Engelli kardeşlerimize ne kadar değer verirsek, huzurumuz ve bereketimiz o kadar güzel olur. Gülşah da bu güzelliklerden bir tanesidir. Bundan sonra da devamlı kendisiyle iletişimde kalacağız ve fırsat buldukça kentimizi beraber gezeceğiz." diye konuştu.

Karaosmanoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Gülşah arasında gerçekleşen telefon görüşmesinden çok etkilendiğini de sözlerine ekledi.

Yazıcı ailesi de ziyaretinden dolayı Karaosmanoğlu'na teşekkür etti.

Öte yandan, ziyaret sırasında, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Gülşah'ı telefonla arayarak, İstanbul'a davet etti.


KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER