ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Aralık 2016 Çarşamba 01:19

Erdoğan'dan, portresini çizen küçük hayranına telefon

Erdoğandan, portresini çizen küçük hayranına telefon

Cumhurbaşkanı Erdoğan, portresini çizerek Twitter hesabında paylaşan küçük hayranı Yazıcı'ya, önce Twitter üzerinden teşekkür etti, sonra da telefonla aradı.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendisinin portre resmini çizen küçük hayranı Gülşah Yağmur Yazıcı'ya teşekkür etti.

Kocaeli'nin Derince ilçesinde yaşayan Yazıcı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın portresini çizerek, Twitter hesabından ( https://twitter.com/gulsahyagmuryzc ) paylaştı.

Erdoğan'ın Twitter hesabı olan "RT_Erdogan"ı da etiketleyen Yazıcı, paylaşımında, "Engellinin elinden bu kadar gelir. Cumhurbaşkanım resmimi görür inşallah. Sizi çok seviyorum." ifadelerine yer verdi.

Paylaşımı gören Cumhurbaşkanı Erdoğan da, Twitter hesabından Yazıcı'ya, "Çok teşekkür ederim Sevgili Gülşah. Emeğine sağlık. Senin gibi güzel yürekli bir kızımızı bir gün inşallah Külliye'de misafir etmek isterim." şeklinde yanıt verdi. 

TELEFONLA GÖRÜŞTÜ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, portresini çizen ve Twitter hesabında paylaşan engelli Yazıcı ile telefonda görüştü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kocaeli'nin Derince ilçesinde yaşayan ve sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden kendisine ulaşan Yazıcı'yı akşam saatlerinde telefonla aradı.

Gülşah'ın annesiyle konuşan Erdoğan, "Gülşah'a çok teşekkür ediyorum sağ olsun, var olsun, kendisini çok seviyorum." dedi.

Anne Yazıcı ise kızının konuşamadığını, telefonu kızına vereceğini ve Erdoğan'dan bu sözleri kızının kulağına söylemesini rica etti.

Bunun üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gülşah'a, "Gülşah, sesini duydum kızım, ne güzel yapmışsın o resmimi benim. Ne kadar güzel bir resim yapmışsın. Sana çok teşekkür ediyorum, ellerine sağlık, maşallah, barekallah, Allah senden razı olsun. Rabbim sana sağlık, sıhhat, afiyetler versin, annene, babana bağışlasın." dedi.

 

 

Çok teşekkür ederim sevgili Gülşah. Emeğine sağlık. Senin gibi güzel yürekli bir kızımızı bir gün inşallah Külliye'de misafir etmek isterim.

 

 

 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER