SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Aralık 2014 Salı 00:53

Erdoğan, 9 danıştay üyesini atadı

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/erdogan-9-danistay-uyesini-atadi-1493186-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/erdogan-9-danistay-uyesini-atadi-1493186-622x360.jpg
Erdoğandan gece yarısı ataması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 9 kişiyi Danıştay Üyeliği’ne seçti.


Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi’nden yapılan açıklamada, “Sayın Cumhurbaşkanımız, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’nın 155’inci ve 2575 sayılı Danıştay Kanunu’nun 8 ve 9’uncu maddeleri gereğince, Danıştay Üyeliklerine; Başbakanlık Güvenlik İşleri Genel Müdürü Ali Ülker’i, Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü eski I. Hukuk Müşaviri, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Hukuk Dairesi Başkanı Fatih Mehmet Alkış’ı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı İlker Sert’i, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Kooperatifçilik Genel Müdürü İsmail Kalender’i, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mahmut Ballı’yı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı eski Teftiş Kurulu Başkanı Cevdet Malkoç’u, Posta ve Telgraf Teşkilatı A.Ş. Genel Müdürü Osman Tural’ı, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı I. Hukuk Müşaviri Taha Erdinç Bülbül’ü, Göç İdaresi Genel Müdürlüğü I. Hukuk Müşaviri Zeynep Kenan’ı, seçmişlerdir” denildi.

 

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

MİT davasında 19 tutuklama daha

SONRAKİ HABER

Türk bayrağını indiren şahıs yakalandı

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.