ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Eylül 2013 Pazartesi 15:50

Erdoğan: Kasımpaşa adını diğer branşlarda da yazdıracaktır


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kasımpaşa Kemerburgaz Tesisleri’nin açılışını gerçekleştirdi. Başbakan Erdoğan, “Alt yapısıyla birlikte çok daha güçlü bir geleceğe sahip olacak olan Kasımpaşa, sadece futbolda değil diğer branşlarda da adını yazdıracaktır.” dedi.

Kasımpaşa Kemerburgaz Tesisleri’nin açılışında konuşan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, henüz tesisi gezmediğini ancak fotoğraflarını daha önceden gördüğünü söyledi. Erdoğan, “ Milli takımımızın buradaki kampları sebebiyle övgüyü öğrendim. Gerçekten şuan süper ligimizde müstesna tesislere sahip olan Kasımpaşamız da özellikle doğduğum, büyüdüğüm yer olması sebebiyle uzun yılların arzusu, beklentisiyle bu tür tesislere kavuşulmasından duyduğum memnuniyeti dile getirmek istiyorum.” ifadelerini kullandı.

Yapılan tesislerin örnek olma noktasında iddialı bir çıkış olduğunu ifade eden Başbakan Erdoğan, şöyle devam etti: “Alt yapısıyla birlikte çok daha güçlü bir geleceğe sahip olacak olan Kasımpaşa, sadece futbolda değil diğer branşlarda da adını yazdıracaktır. Başarılarının artarak devamını diliyorum. Ne kadar heyecanlı olduğumu anlayın. Kemerburgaz'ın değişimine de katkı sağlayan bir yatırım. Yönetimi kutluyorum. Kurdeleyi de bu temenniyle kesiyoruz. Ya Allah, bismillah."

 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER