ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Ekim 2012 Salı 13:55

Erdoğan BDP'yi bu fotoğrafla vurdu!

Erdoğan BDPyi bu fotoğrafla vurdu!

Erdoğan Kürtleri açlık grevine teşvik eden PKK ve BDP’li yöneticileri grup toplantısında bu fotoğrafla vurdu.


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan grup toplantısında ölüm oruçlarına değindi. Akit gazetesi tarafından bugün yayınlanan haberindeki BDP'li vekillerin kebap partisi yaparken çekilmiş fotoğrafını gösteren Erdoğan BDP'yi sert dille eleştirdi.


KONUŞMADAN SATIRBAŞLARI

Ölüm oruçlarındaki gerçeği açıklamak istiyorum. Cezaevlerindeki şartlardan dolayı bu eylemler yapılmıyor. Ölüm oruçlarının cezaevi şartlarıyla uzaktan yakından ilgisi yok. Biz cezaevlerindeki kötü şartları zaten biliyoruz. Ama biz bunları yaptık zaten.

Cezaevlerinde bulunan herkesin, hangi suçtan olursa olsun, canı, sağlığı, onuru devlete emanettir. KCK'ya değil bölücü terör örgütüne değil BDP'ye de değil

Bunlar terörist başına özgürlükle, ana dille, KCK operasyonlarıyla ilgisi var. 17 Temmuz 2012'de Kızıltepe'de bir milletvekilinin evinde şu an da BDP eşbaşkanı ve milletvekilleri kuzu kebap yiyiyor. Onlar kuzu kebap götürürken size ölün, aç kalın diyorlar. Bunların samimiyetine nasıl inanıyorsunuz? Bu iş bu kadar kolaysa kendileri yapsınlar. Dikkatinizi çekiyorum. Açlık grevdekilerine özgürlük değil, terörist başına özgürlük istiyorlar. Bunun emrini verenler dışardaki terör baronları.     

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER