ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Mart 2013 Pazartesi 21:06

Erdoğan, akşam trafiğine yakalandı


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Atatürk Havalimanı'na giderken, E-5 kara yolunda trafiğe yakalandı. İstanbul trafiğinin azizliğine uğrayan Başbakan Erdoğan, yaklaşık yarım saatlik gecikmenin ardından Atatürk Havalimanı'na ulaştı.

Dolmabahçe'deki Başbakanlık Ofisi'nde Yunan mevkidaşı Antonis Samaras ile görüşen Başbakan Erdoğan, Ankara'ya gitmek için hareket etti. Korumaları ile birlikte ofisinden çıkış yapan Başbakan Erdoğan, Edirnekapı-Cevizlibağ'a kadar sorunsuz bir şekilde geldi. Ancak E-5 kara yolunda meydana gelen maddi hasarlı kaza nedeniyle yoğun bir trafik oluştu. Başbakan Erdoğan, korulamaları ve kendisini takip eden basın mensupları, oluşan trafiğe yakalandı.

İstanbul trafiğinin azizliğine uğrayarak uzun süre bekleyen Başbakan Erdoğan'ın, makam aracının içinde telefonuyla zaman geçirdiği görüldü. Oluşan yoğun trafiği açmak için korumalar büyük uğraş verdi. Başbakanlık motosikletli korumaları ile Başbakan'ın makam aracının arasına, seyir halindeki vatandaşlar da araçlarıyla girdi. Başbakan Erdoğan'ı koruyan araçlar arasında da büyük kopuşlar oldu. Konvoy arasına bazı vatandaşların da girdiği görüldü. Başbakan Erdoğan ve beraberindekiler, yarım saatlik gecikmenin ardından havalimanına ulaştı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER