ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Ocak 2013 Salı 19:16

Erçin gitti, Dallı geldi


Antalya Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nde görev değişimi yapıldı. Bedrullah Erçin vekaleten yürüttüğü görevini eski Burdur Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ahmet Dallı’ya teslim etti.

Devir teslim için düzenlenen törende konuşan Bedrullah Erçin, 10 yıldır Türkiye’ye, Antalya tarımına hizmet etmekten büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Antalya tarımının daha iyi yerlere geleceğini ümit ettiğini dile getiren Dallı ise “Devraldığımız bayrağı inşallah layıkıyla yürüteceğiz.” dedi.

        AHMET DALLI

Malatyalı olan Ahmet Dallı, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'na bağlı İstanbul Selimiye Veteriner Sağlık Meslek Lisesi'nden 1990 yılında mezun olduktan sonra Erzincan Tarım İl Müdürlüğü'nde Veteriner Sağlık Teknisyeni olarak göreve başladı. Malatya ve Sinop'ta aynı göreve devam eden Dallı, 2000 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bitki Koruma Bölümü'nü bitirdi. 2004 yılında bakanlıkça açılan görevde yükselme sınavında başarılı olarak Muğla-Köyceğiz İlçe Tarım Müdürü olarak atanan Dallı, 2008'de Muğla Tarım İl Müdür Yardımcılığı görevine getirildi. Dallı, 2009-2012 yılları arasında Muğla Tarım İl Müdürü olarak görev yaptı. Ahmet Dallı, 9 Ocak 2012 tarihinden itibaren Burdur İl Müdürü olarak görev yapmaktayken Antalya’ya il müdürü olarak atandı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER