ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Şubat 2013 Cumartesi 14:57

Engelli atletler engel tanımıyor


Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Engelliler Atletizm Şampiyonası Adana’da başladı.

        Serinevler Atletizm Pisti’nde gerçekleştirilen şampiyonayı Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz da izledi. Zihni Aldırmaz, yarışlarda dereceye giren atletlere madalyalarını takarken, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu As Başkanı Ali Duran Karakaya da engellilerle ilgili çalışmalarından dolayı Aldırmaz’a plaket verdi.

        Zihni Aldırmaz’ın engelli dostu olduğunu ve engellilerle ilgili önemli çalışmalara imza attığını belirten Ali Duran Karakaya, “Engelsiz yaşam çalışmalarına verilen destekten çok etkilendik. Engellilere katkılarından dolayı Sayın Başkanımız Zihni Aldırmaz’ı teşekkür ediyoruz.” dedi.

        Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz ise plaket için teşekkür ederek, “Bu plaketi tüm engelliler adına alıyorum.” şeklinde konuştu.

        Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkan Vekili Bülent Yağar, organizasyona katkılarından dolayı Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi’ye bir plaket verdi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER