ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Ağustos 2013 Cumartesi 13:03

En güzel türküler Kubat’tan


Temaşa-i Ramazan programı kapsamında konser veren Türk Halk Müziği’nin güçlü sesi Kubat, Bursalı hayranlarına türkü ziyafeti çekti.

Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Kültür A.Ş. tarafından organize edilen Temaşa-i Ramazan programı nedeniyle Merinos Parkı’nda bir araya gelen vatandaşlar, Türk Halk Müziği’nin sevilen ismi Kubat’ın türküleriyle eğlendi. Türk Halk Müziği’nin güçlü sesi Kubat, Bursalı hayranlarına türkü ziyafeti çekti.

Türkiye’nin farklı yörelerine özgü en sevilen türküleri coşkuyla seslendiren Kubat, sevenlerinden de yoğun ilgi gördü. Muhteşem bir konsere imza atan sanatçı, Bursa’da Ramazan coşkusunu ikiye katladı. Sanatçı, en beğenilen şarkılarını seslendirerek, sevenlerini mest etti.

Bursa’yı ve Bursalıları çok sevdiğini söyleyen Kubat, yaklaşık 2 saat süren konserinde hayranları tarafından alkışlarla ödüllendirildi. Konserin ardından, Kültür A.Ş. Genel Müdürü Rıfat Bakan, usta sanatçı Kubat’a teşekkür plaketi verdi. Vatandaşlar muhteşem konser öncesinde ise Fatih Mühürdar’ın sunumuyla ‘Ramazanda Sağlık’ programını izledi. Programa konuk olan Kardiyoloji Uzmanı Dr. Erkan Avcı sağlıkla ilgili merak edilen konularda bilgiler verdi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER