ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Hafif Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Haziran 2013 Pazartesi 12:51

'En Başarılı Belediye Başkanı' ödülü Bor'a verildi

En Başarılı Belediye Başkanı ödülü Bora verildi


Kapadokya Yılın Enleri Anadolu Kent Ödülleri, Nevşehir'de düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Farklı kategorilerde verilen ödüller seçici komite ve yapılan anketler sonucunda belirlendi.

    Fib Haber tarafından organize edilen Anadolu'nun en prestijli ödül töreni 'Kapadokya Yılın Enleri Anadolu Kent Ödülleri Zirvesi'nin bu yıl 7.si düzenlendi. Düzenlenen törende Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat ’En Başarılı Proje ve Yatırımcı Belediye Başkanı ödülüne layık görüldü.

    Törende açılış konuşmasını yapan Fib Haber Genel Koordinatörü Fikret Çapacı, bu yıl 7.sini gerçekleştirdikleri ödül töreniyle amaçlarının öncelikle Anadolunun en iyilerini seçmek olduğunu ve bu başarılı kişi, kurum ve kuruşları bu prestijli programda verilen ödüllerle taçlandırmak istediklerini belirtti

    'En Başarılı Proje ve Yatırımcı Belediye Başkanı' ödülünü alan ve bir konuşma yapan Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat, "Aldığım bu ödül halkımıza layıktır Bu ödül ile birlikte omzumuzdaki yükün bir kat daha arttığının farkındayız.Hizmet yolunda Bor olarak kenetlendik ve ilçemiz için yapacağımız çok güzel projeler için bir olduk.Bundan sonrada çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz.Bu duygu ve düşüncelerle , bu prestijli gecede bizleri bir araya getiren ve Kapadokya Yılın Enleri Anadolu Kent Ödülleri Zirvesi töreninin organize edilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyor şükranlarımı sunuyorum." dedi. 
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER