ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Rüzgarlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Şubat 2013 Salı 15:54

Emre Belözoğlu ifade verdi


Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın yarın Manisa'da Çek Cumhuriyeti ile oynayacağı karşılaşma için İzmir'e gelen Fenerbahçeli Emre Belözoğlu, İzmir Adliyesi'nde Cumhuriyet Savcısı Ali Osman Kaynak'a ifade verdi. Belözoğlu, hangi konuyla ilgili ifade verdiğini açıklamadan adliyeden ayrıldı.

Milli takım kafilesiyle birlikte Adnan Menderes Havalimanı'ndan ayrılan Belözoğlu, daha sonra özel bir arabayla adliyeye sürpriz ziyarette bulundu. Burada Savcı Kaynak'a yaklaşık bir saat ifade veren Belözoğlu, çıkışta avukatı Mahir Işıkhan ile birlikte ziyareti sebebini açıkladı. Görüşmenin içeriği hakkında bir şey söylemeyen vermeyen Emre Belözoğlu, gazetecilerin ısrarlı soruları üzerine konuyla ilgili bilgisi olmadığını belirtti: "Milli takım kampında olduğum için sayın hocanın izniyle bir savcı beye, bir konu hakkında ziyarete geldik. Bir konu vardı kendisiyle konuşmam gereken, onu konuştuk. Onun dışında bir şey söylemem doğru olmaz ama bir davayla ilgili bir durum yok. Şu an için bilgime başvuruldu.” dedi. Bir gazetecinin, "Siz mağdur musunuz?" sorusuna ise, “Benim tam bilgim yok. Avukatım burada ama kısa bir görüşmemiz oldu. Milli maçımız var yarın, çok böyle gündem olsun istemiyorum. Siz de beni anlayışla karşılayın.” diye cevap verdi. Başka bir basın mensubunun. 2011yılında İzmir’de bir çorbacıda yaşanan kavgayı hatırlatması üzerine de şunları söyledi: "Çorbacıda da öyle bir durum yaşamadım. Benim bulunduğum bir ortamda kava çıkmıştı ama orada da öyle sıkıntılı bir durum yaşamamıştım."

Türkiye’ye dönmenin mutluluğunu yaşadığını belirten Emre Belözoğlu, "Çok güzel duygular yaşıyorum. İzmir’i de çok seviyorum. Eşim de İzmirli. O yüzden İzmir’in insanının farklı bir yeri var bende. Çok sıcak insanlar." dedi. Milli futbolcu, daha sonra arabasıyla adliyeden uzaklaştı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER