ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Kasım 2012 Perşembe 01:06

Emniyetten kurumlara güvenlik toplantısı

Emniyetten kurumlara güvenlik toplantısı


Emniyet'in Toplum Destekli Büro Amirliği tarafından, kamu kurumlarında ve sivil toplum örgütlerinde toplumsal ve kişisel güvenlik önlemleri toplantıları gerçekleştiriliyor.

Kamu kurumlarında güvenlik önlemlerinin artırılması ve bu konuda memurların bilinçlendirilmesi amacıyla, Toplum Destekli Büro Amirliği ekipleri tarafından, Gün Işığı Yaşlı Hizmet Merkezi’nde toplantı düzenlendi. Toplantıda konuşan polis memuru Levent Çakır, kurumlar arası ve derneklerde bu tür toplantıların ve bilgilendirme seminerlerinin önemli olduğunu söyledi. Herzaman vatandaşların içinde olduklarını belirten Çakır konuşmasını şöyle sürdürdü: "Bizler Toplum Destekli Büro Amirliği olarak vatandaşlarımızın yanında olmaya çalışıyoruz. Bu konuda huzur toplantılarımız oluyor. Vatandaşlarımızın güvenliği için çalışmalara devam edeceğiz." dedi.

Kamu kurumları ve sivil toplum örgütleri ile de ortaklaşa çalışacaklarını belirten Çakır, suç ve suça yönelik bir durum olduğu zaman 155 Polis Hattı'nın aranması gerektiğini hatırlattı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER