ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Mart 2013 Cumartesi 12:21

Emniyet personeline ‘etkili iletişim’ konferansı


Antalya Emniyet Müdürlüğü'nde görevli 3 bin 243 personele etkili iletişim konusunda konferans verildi. 200 rütbeli ise ‘İlham Veren Liderlik’ eğitimi aldı. Polislerin eş ve çocukları da unutulmadı.

İl Emniyet Müdürlüğü’nün Sosyal Hizmet ve Eğitim Tesisleri Aspendos Salonu’nda 15 oturum halinde gerçekleştiren konferansı eğitimci-yazar ve NLP uzmanı Alişan Kapaklıkaya verdi. Kapaklıkaya, dinleyicilere; iyi insan ilişkileri, bilgi ve duyguların paylaşılması, bireysel gelişiminin sağlanması, ortak anlayış, iki yönlü iletişim, halkla ilişkilerde davranış ve iletişim tarzlarının geliştirilmesi, mesleki sorumluluk içerisinde vatandaşların güven duygusunu üst seviyelere çıkarılması, görevleri esnasında karşılaşabilecekleri olaylar karşısındaki tutum ve davranışlarının geliştirilmesi, konuşma ve dinleme becerisini geliştirilmesi, moral ve motivasyonun yükseltilmesi konularını anlattı.

‘İlham Veren Liderlik’ adıyla 200 rütbeli polise eğitim veren Kapaklıkaya, Antalya Emniyeti’nde görevli personelin eş ve çocuklarına yönelik de ‘aile içi iletişim, olumlu çocuk yetiştirme, derslere ve sınavlara hazırlık’ konularında konferans verdi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER