ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Temmuz 2013 Perşembe 18:29

Emniyet müdürü için ortak dilekçe verdiler

Emniyet müdürü için ortak dilekçe verdiler


 Antalya'nın Finike ilçesinden Şırnak'a tayini çıkan Emniyet Müdürü Haşim Çakmaklı'nın tayininin ertelenmesi için siyasi parti ilçe başkanları, sivil toplum kuruluşları ve yerel gazeteler seferber oldu.

    AK Parti Finike İlçe Başkanı Necati Bahçeci, CHP İlçe Başkanı Reşat Eker, MHP İlçe Başkanı Arif Ertuğ, ADD Finike Şube Başkanı Atilla Öztürk, A Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Atila Demirparmak ve Finike Akdeniz Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Sinan Çeviren; Finike Emniyet Müdürü Haşim Çakmaklı’nın Şırnak iline yapılacak olan tayininin bir yıl daha ertelenmesi için kaymakamlığa dilekçe verdi.

    Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen emniyet müdürlerinin şark tayin listesi kapsamında yaklaşık 5 yıldır Finike ilçesinde görev yapan Emniyet Müdürü Haşim Çakmaklı, Şırnak'a tayin oldu. Sevenleri tarafından Kaymakamlığa verilen ortak dilekçede şu ifadelere yer verildi: “İlçe Emniyet Müdürümüz Haşim Çakmaklı’nın 2013 atama döneminde Şırnak iline tayinin çıktığını üzüntüyle öğrendik. Önümüzdeki 2014 yılı Mart ayında ülke genelinde yapılacak yerel seçimlerin olması ve Finike’de 5 belediyenin birleşerek tek belediyeye dönüşmesi gibi önemli konular ilçemizin gündeminde bulunmaktadır. Tüm bu sebeplerden dolayı geçen dönem başarılı bir seçim sürecinin tarafsızlık içerisinde geçmesinde katkısı olan İlçe Emniyet Müdürümüz Haşim Çakmaklı’nın Şırnak iline yapılacak olan tayininin bir yıl ertelenmesini; Bilgilerinize arz ederiz.” C

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER