ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Nisan 2013 Pazartesi 15:40

Emniyet mensupları fidan dikti


Türk Polis Teşkilatı’nın 168’inci kuruluş yıldönümü nedeniyle yapılan etkinliklerde Osmaniye Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polisler otoban kenarına fidan dikti

Osmaniye İl Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren, Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG.) otoyolunda oluşturulan Emniyet Müdürlüğü Hatıra Ormanındaki fidan dikimi esnasında, Osmaniye Emniyet Müdürlüğü tarafından dört yıldır polis günü etkinliklerinde fidan dikimi yaptıklarını söyledi.

Fidan dikimini önemsediklerini ifade eden Ceren, “Her yıl olduğu gibi bu sene de Türk Polis Teşkilatının 168. Kurtuluş Yıldönümü münasebetiyle bin 600 adet fıstık çamı diktik. Bunların bir kısmı Pılisevinde, bir kısmını burada Polis Hatıra Ormanı olarak belirlediğimiz teşkilatı mensuplarımızla beraber dikiyoruz. Son dört yılda değişik yerlerde yaklaşık 6 bin civarında ağaç diktik. Bu geleneksel bir şekilde devam edecek. Osmaniye’de ağaç dikilmeyen yer kalmayacak.” dedi.

Etkinliğe, İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Hakan Özkan, İl Emniyet Müdürü Yardımcıları, polis ve polis aileleri katıldı.

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER