ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Hafif Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Haziran 2013 Pazartesi 15:45

ELFED'den MÜSİAD'a ziyaret

ELFEDden MÜSİADa ziyaret


Elazığ Dernekler Federasyonu(ELFED) Genel Başkanı Faik İçmeli, İstanbul'daki tüm Elazığ derneklerinin tek çatı altında toplandığını söyledi.

Elazığ Dernekler Federasyonu(ELFED ) heyeti, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şube Başkanı Av. İbrahim Gök’ ü ziyaret etti.

ELFED Genel Başkanı Faik İçmeli başkanlığında gerçekleşen ziyarette Elazığ Belediye Başkanı M. Süleyman Selmanoğlu ve Mehmet Ağar’ın oğlu Tolga Ağar ile federasyon yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Av. İbrahim Gök ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Dernekler, toplumun gelişimi, ilerlemesi ve sorunların aşılması adına yararlı çalışmalarda bulunmaktadır. MÜSİAD Elazığ Şubesi olarak dernekleri önemsiyor ve düşüncelerinden yararlanıyoruz. Onları ziyaret ediyor, etkinliklerine katılmaya çalışıyoruz. Karşılıklı olumlu bir ilişki içindeyiz. Sevgimiz, saygımız, ülkemize olan bağımız ile daha güzel günlere birlikte yürüme inancındayız. Dernekler artık ciddi bir sivil toplum örgütü konumuna gelmiştir "dedi.

Sivil Toplum Örgütlerinin ekonomiye, topluma, sosyal dayanışmaya, birlik ve beraberliğin pekişmesine katkıda bulunmak amacıyla var olduklarını belirten Elazığ Dernekler Federasyonu(ELFED) Genel Başkanı İçmeli ise,yaşadığımız yeri ve çevreyi severken aynı zamanda geldiğimiz yöreleri de unutmamalıyız, amacımız Elazığ’ı daha iyi yerlere taşımaktır şeklinde konuştu.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER