ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Sisli
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Haziran 2013 Cuma 14:49

Elektrik Teknisyenleri Vali Coş’u ziyaret etti


Adana Elektrik Teknisyenleri Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Selahattin Çırak ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Hüseyin Avni Coş’u makamında ziyaret etti.

Yeni kurulan derneğin amaçları, hedefleri ve çalışmaları hakkında bilgi veren Dernek Başkanı Selahattin Çırak, kurucu üyelerinin hepsinin aynı zamanda işyeri sahibi olduklarını belirtti. Çırak, derneğin faaliyete geçmesiyle birlikte, elektrik teknisyenliği mesleğine katkıda bulunmayı, üyelerinin yaşadıkları sıkıntıları ilgili kurum ve kuruluşlar nezdinde çözümlemeyi amaçladıklarını söyledi.
Vali Coş ise bütün mesleklerin önemli ve değerli olduğunu vurgulayarak, "Sizler de elektrik teknisyenleri olarak, günlük yaşamın vazgeçilmez ihtiyacı olan elektrik ile ilgili olarak topluma hizmetler veriyorsunuz. Teknoloji geliştikçe, eğitim, dayanışma, diyalog ve bilgi ön plana çıkıyor. Bu açıdan bakıldığında, ilimizdeki derneklerimiz, üyelerinin hak ve menfaatlerini korumak, beklentilerini karşılamak adına güzel hizmetler üretiyor." dedi.

Adana Elektrik Teknisyenleri Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Selahattin Çırak ve yönetim kurulu üyeleri, ziyaret sonunda, gösterdiği ilgi ve desteklerinden dolayı Vali Coş’a çiçek vererek teşekkür etti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER