ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Haziran 2013 Çarşamba 16:03

Elektrik direkleri çiçek açtı

Elektrik direkleri çiçek açtı


Siirt Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne bağlı çevre düzenleme ekipleri tarafından devam eden çalışmalar kapsamında orta refüjlerde bulunan elektrik direklerine çiçek saksıları asıldı.

Siirt Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde bulunan ve çevre düzenleme çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Kentte bulunan caddelerin orta refüjlerin bulunan elektrik direklerine çiçek saksıları asıldı. Çiçek saksılarının elektrik direklerine asılma çalışmalarını il yöneticileri ve belediye meclis üyeleri ile birlikte denetleyen Siirt Belediye Başkanı Selim Sadak, göreve geldikleri günden bu yana demokratik, katılımcı, ekolojik, halkçı bir belediyecilik ve ‘Başka Bir Siirt Mümkün’ sloganıyla halka yönelik yürüttüklerini söyledi. Başkan Sadak, hizmet çalışmalarıyla kenttin çehresini değiştirmeye başladıklarını halkın kendilerini verdiği destek ve duyduğu güvenle her geçen gün hizmet çalışmalarına bir yenisini ekledikleri ifade etti.

Çevre düzenleme ekipleri ve Siirt Belediye Başkanı Selim Sadak tarafından Mithat Öktüren, Kurtalan ve Aydınlar Caddesi'ndeki orta refüjlerde bulunan 58 direğe çiçek saksıları asıldı.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER