SON DAKİKA :
İSTANBUL19°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Ekim 2014 Çarşamba 15:07

Elazığlı adam göstericilere tek başına tepki gösterdi

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/aa-1474517-465x309.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/aa-1474517-622x360.jpg
Elazığlı adam göstericilere tek başına tepki gösterdi

Elazığ'da IŞİD'in Kobani'ye saldırılarını protesto eden grup ile vatandaş arasında gerilim yaşandı. Protestocuların önüne geçen vatandaş 'Ne Kürdistan'ı' diye bağırdı.


Kobani'de IŞİD saldırılarını protesto etmek için dün başlayan şiddet eylemleri bir çok kentte bugün de devam ediyor. Öğle saatlerinde İstanbul ve Ankara başta olmak üzere çeşitli illerde olaylar çıktı. Elazığ'da da Kobani'de IŞİD saldırılarını protesto eden bir grup yürüyüş yaptı.

"TÜRKÇE KONUŞ ANLAMIYORUZ" TEPKİSİ

Elazığ'da DBP'liler Hozat Garajı'nda toplanıp PTT Meydanı'na yürüdü. Yürüyüş sırasında polis ile protestocular arasında itişmeler yaşandı. Burada DBP il başkanı Kürtçe konuşurken yanına yaklaşan bir kişi 'Türkçe konuş anlamıyoruz' dedi.

İŞTE O ANLAR

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

İki evde birer ceset

SONRAKİ HABER

Bu otomobil 3 kişiye mezar oldu

YORUM YAZ
1 YORUM YAZILMIŞ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.

  • - hayri tekin:08 Ekim 2014, Çarşamba 16:33

    bu memleketin havasnı solyup suyunu içip ekmegini yiyp gaflet dalalet ve hiyanet içindeyse cenabı allahonları hidayete erdirsin amin