ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Temmuz 2013 Cumartesi 23:05

Elazığ'da 900 kişi aynı anda iftarını açtı


Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu toplu iftar yemek programında Sürsürü Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Sürsürü Mahallesi Muhtarlığı yanındaki pazar alanında gerçekleşen iftar yemeğine mahalle sakinlerinin de yoğun bir ilgi gösterirken yaklaşık 900 kişi aynı anda iftarını açtı.

Yemek öncesi ve sonrasında mahalle sakinleri ile Başkan Selmanoğlu burada mahalleli ile sohbet edip sıkıntılarını dinledi.

Ahmet Aytar Spor Salonu yanında her gün binlerce kişiye iftar yemeği dağıtan ve 13 ayrı mahallede de sıcak yemek dağıtımını ihmal etmeyen Elazığ Belediyesi, bundan sonraki süreçte de şehrin diğer mahallelerinde Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu'nun katılımıyla toplu iftar yemeği gerçekleştirmeye devam edecek.

İlk olarak Sürsürü Mahallesi sakinleriyle bir araya geldiklerini ve burada çok iyi bir şekilde karşılandıklarını belirten Başkan Selmanoğlu'da bu sıcak tavırlarından dolayı Sürsürü Mahallesi sakinlerine teşekkür ederek yapmış olduğu konuşmada birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Sürsürü Mahallesi Muhtarı Abdulkerim Sarıaydın ise eskiden beri devam eden bu güzel uygulamayı yaşatarak mahalle sakinleriyle bir araya gelen Selmanoğlu’na teşekkür ederek, "Allah kendisinden razı olsun" dedi.CİHAN

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER