ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Ekim 2014 Pazartesi 13:57

Ekmeğin içinden öyle bir şey çıktı ki...

Ekmeğin içinden öyle bir şey çıktı ki...

Ekmeğin içinden şimdiye dek çıkan kıl, ip gibi malzemelere bir yenisi Denizli’de eklendi.


Denizli’de bir işyerinde çalışan Adem Çetin isimli vatandaşın aldığı ekmeğin içinden demir parçası şaşkınlığa sebep oldu. 

Hazırladıkları yemeği yemek için ekmeyi böldüklerinde ekmek içerisinden mermiye benzer bir demir parçanın çıktığını gören Adem Çetin, gördükleri manzara karşısında büyük bir şaşkınlık yaşadıklarını söyledi. Öğle saatlerinde yemek için ekmek aldığını belirten Adem Çetin, “Arkadaşlarımız ile birlikte öğle yemeğimizi yemek için ekmek aldık. Aldığımız ekmeği işyerimize getirdik ve hazırladığımız soframıza oturduk. Ekmeği ikiye böldüğümde ise içerisinde mermiye benzer ve küflenmiş halde mermiye benzer bir parçanın olduğunu gördüm. İyi ki ekmeği ikiye bölmüşüm. Aksi takdirde belki dişlerimi kırabilirdim” dedi.

"DİŞLERİM PARÇALANMIŞ OLACAKTI"

İş gereği ekmeğin içinden çıkartan parçayı mermi sandıklarını belirten Çetin, parçayı tornacıya gösterdiklerini söyleyerek, “Ekmeğin içerisinden çıkan parça aynı mermiye benziyordu. Bizler ilk başka mermi sandık ve şaşırdık. Daha sonra parçayı bir tornacıya gösterdik. Tornacı parçanın hamur karıştıran makineye ait olduğunu ve hamurun karılması sırasında çıkarak ekmeğin içerisine girdiğini söyledi” dedi.

Durumu ekmeği aldıkları yere ilettiklerini belirten Adem Çetin, “Ekmek üreten fırıncılarımız daha dikkatli olmadı. Ben eğer bunu fark etmeseydim bu demir parçayı da yemiş olacaktım. Eğer yeseydim dişlerim parçalanmış olacaktı. İnsan sağlığı konusunda fırınların daha dikkatli olması gerekiyor” dedi.KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER