SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Aralık 2014 Cumartesi 08:35

Ege Denizi'ndeki deprem !

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/deprem-1485578-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/deprem-1485578-622x360.jpg
Ege Denizindeki deprem

Ege Denizi'nde meydana gelen 5,1 büyüklüğündeki deprem, İzmir'in merkezinde ve bazı ilçelerinde hissedildi. Kentte herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı.


Ege Denizi'nde meydana gelen 5,1 büyüklüğündeki deprem, İzmir'in merkezinde ve bazı ilçelerinde hissedildi. Kentte herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı.

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Deprem Dairesi verilerine göre saat 03.45'te Ege Denizi açıklarında kaydedilen 5,1 büyüklüğündeki deprem, İzmir merkez ve sahil ilçelerinde hissedildi. Deprem nedeniyle sokaklarda panik havası gözlenmedi. Depremin özellikle binaların üst katlarında hissedildiği ifade edildi.

Sarsıntıyla ilgili kent merkezindeki hastanelerin acil servislerine herhangi bir başvurunun yapılmadığı ifade edildi.

Öte yandan AFAD Deprem Dairesi kayıtlarına göre 5.1 büyüklüğündeki depremi takiben 04.06'da 2.1 ve 04.43'de de 3,6 büyüklüğünde depremler kaydedildi. 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Bakan Canikli, 'zehirli' ayakkabıları tespit eden 2 personeli tebrik etti

SONRAKİ HABER

Meriç ve Tunca köprüleri trafiğe kapatıldı

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.