ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Nisan 2013 Perşembe 21:12

Edremit'te 'Polis Haftası' etkinlikleri

Edremitte Polis Haftası etkinlikleri


Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 168'inci yıldönümü ve 'Polis Haftası' nedeniyle Balıkesir'in Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğü bir dizi etkinlik düzenledi.

'Polis Haftası', Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından da çeşitli etkinliklerle kutlanmaya başlandı. İlçe Emniyet Müdürü Nadi Ünver, etkinliklere, Kaymakamlık ziyaretiyle başladı. İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün diğer yetkilileriyle birlikte Kaymakam Osman Tunç'u makamında ziyaret eden İlçe Emniyet Müdürü Ünver, İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün çalışmaları hakkında detaylı bilgiler verdi.

Kaymakam Tunç ise Polis Teşkilatı'nın çalışmalarını yakından takip ettiğini söyleyerek, "Türk Polis Teşkilatı, uluslararası düzeyde saygınlığını kazanmış, halkın güvendiği ciddi bir kurum haline gelmiştir. İlçe Emniyet Müdürlüğümüzün çalışmalarını takdirle izlemekteyim. Özellikle halkı bilgilendirici ve eğitici çalışmalara ağırlık verilmesi takdire şayandır. Çok zahmetli bir ve kutsal bir görevdir polislik. Her türlü olaya müdahale ediyor, insanlar ile birebir muhatap oluyorsunuz. Allah yardımcınız olsun. İlçe Emniyet Müdürlüğümüzün tüm kademelerinde görevli mensuplarının, Polis Haftası'nı kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum." dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER