ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Şubat 2014 Perşembe 15:57

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi: Adnan Keskin yalan söylüyor


Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin’in kendisi hakkında yalan söyleyerek insanları kandırdığını kaydetti.

    Aday gösterilmediği için partisinden istifa eden Sedefçi, Keskin’nin kendisi hakkında 60 dosyası bulunduğu şeklindeki sözlerine tepki gösterdi. Adnan Keskin’in yalan söylediğini savunan Sedefçi, iddiasını ispatlaması durumunda belediye başkanlığından istifa edeceğini ve hiçbir partiden aday olmayacağını vurguladı.

    Sedefçi, “60 tane dosyamın olduğunu söylüyor. Bunlar yalan. Benim 60 tane dosyam var ise bunu ispatlarsa Sayın Keskin, yemin ederim ben yarın belediye başkanlığından istifa edeceğim ve aday olmayacağım hiçbir yere. İspatlayamazsa kendisi istifa edecek mi? Yalanla dolanla politika olmaz. Edirne halkı beni tanıyor ve biliyor. Türkiye beni biliyor. Kalkıp da böyle yalan söyleyerek insanları kandırarak bir yere varamazsınız. CHP’ye yazık ediyoruz. Mustafa Kemal’in kurduğu Türkiye’nin sigortası partiye yazık ediyoruz. Halka rağmen kimsenin kazanma şansı yok. Adnan Keskin resmen halkı kandırıyor. 3 tane dosyam var. Yargıtay’da hiç dosyam yok benim. Bunu Genel Başkan da biliyor. O 3 tane dosya da yüzde 100 kapanacak. Ceza alacak hiçbir konumum yok.” açıklamasını yaptı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER