ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Ekim 2014 Perşembe 14:39

Ebola'dan ölen denizcinin son paylaşımı

Eboladan ölen denizcinin son paylaşımı

Yavuz Durmuş’un sosyal paylaşım sitesindeki son paylaşımı dikkat çekti.


Ebola şüphesi ile kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden 28 yaşındaki Yavuz Durmuş’un sosyal paylaşım sitesindeki son paylaşımı dikkat çekti. Bir ay sonra nişan yapmayı planlayan Durmuş’un son paylaşımı “Şafak sayıyoruz mutluluğumuza” oldu.

Türk firmasına ait bir gemide çalışan Yavuz Durmuş, Kamerun’dan Türkiye’ye dönüşte gemide fenalaşmış, gemi mürettebatının ihbarı ile Sahil Güvenlik Botu ile alınarak Çanakkale Devlet Hastanesi’ne götürülmüştü. Ebola şüphesi ile karantina altına alınan Durmuş, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı. Durmuş’un pankreas iltihaplanması ya da sıtmaya bağlı olarak hayatını kaybettiği öne sürüldü.

1 AY SONRA NİŞAN YAPACAKTI

Öte yandan cenazesi Rize’ye getirilen Durmuş’un yarın Cuma namazına müteakip kılınacak olan cenaze namazının ardından Hamzabey Mahallesi’nde toprağa verileceği öğrenildi. 1 ay sonra nişan yapmayı planlayan Durmuş’un sosyal paylaşım sitesinde “Şafak sayıyoruz mutluluğumuza” şeklindeki paylaşımı ve nişanlanacağı güne kadar bir takvim yaprağı üzerinde günleri karaladığını gösteren resim dikkat çekti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER