ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Ağustos 2014 Pazartesi 15:44

Düzenli sporla 8 ayda 38,5 kilo verdi

Düzenli sporla 8 ayda 38,5 kilo verdi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Talas Spor Kompleksi'nde sekiz ay düzenli spor yapan Bahadır Tellioğlu 38,5 kilo verdi.


Kayseri Büyükşehir Belediyesi Talas Spor Kompleksi'nde sekiz ay düzenli spor yapan Bahadır Tellioğlu 38,5 kilo verdi. Bu yılın ocak ayında 145,5 kilo iken Büyükşehir Belediyesi Spor Kompleksi'ne adımını atan Bahadır Tellioğlu, 107 kiloya düştü.

Bahadır Tellioğlu, sekiz ay düzenli spor yaparak 38,5 kilo verdi. Spor yapmadığı zaman kendisinde eksiklik hissetmeye başladığını ifade eden Tellioğlu, "Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş'deki hocalarımın üzerimdeki hakkı çoktur. Spor yaparken hocalarımın koordinesinde hareket ettim ve hiç bırakmadım." dedi.

Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş Genel Koordinatörü Ali Üstünel de Bahadır Tellioğlu'nu, iradesinden dolayı tebrik ederek, "Gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerin en önemli sağlık problemleri arasında yer alan obezite ile mücadelede sporun ne denli doğru bir yöntem olduğunu göstermesi açısından iyi bir örnek olduğunu düşünüyorum." diye konuştu.

Üstünel, daha sonra sekiz ayda yaklaşık 40 kilo verme başarısını gösteren Bahadır Tellioğlu'na, Büyükşehir Belediyesi adına bir eşofman takımı hediye etti.

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER